„Art by Night” – czyli Art-Drama na Nocnym Szlaku Kulturalnym!

29 czerwca w Gorzowie Wlkp. odbył się „Nocny Szlak Kulturalny”, impreza miejska, która odbywa się już po raz  jedenasty! Organizowana jest przez Miejskie Centrum Kultury, co roku gromadzi wielu odbiorców, łaknących wydarzeń kulturalnych, oraz daje możliwość pokazania się lokalnym artystom i nie tylko! W tym roku, nasze Stowarzyszenie po raz pierwszy wzięło udział w tym wydarzeniu.

fot. Izabela Mielniczek

Nasz punkt nr. 22, mieścił się na scenie plenerowej przy ul. Borowskiego. Tam, zgromadzeni widzowie o godz 19:30 mogli zobaczyć naszą propozycję którą przygotowaliśmy w ramach szlaku. Nasz program tego dnia, zgromadził kilkudziesięciu widzów! Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie!

W programie zaprezentowaliśmy  fragmenty „Ślubów Panieńskich” A. H Fredry w reż. Dominika Jakubczaka oraz program muzyczny z piosenkami rodem z Broadway’u oraz choreografie autorstwa Anny Dębickiej. 

fot. Izabela Mielniczek

WYSTĄPILI :

🎭Anna Dębicka Natalia Skubiszyńska Natalia Dębicka Emilka Jagodzińska Agnieszka Karatkiewicz Julita Dominiak Oliwia Piaskowska Agata Patelka Urszula Pomorska Daniel Żołędziejewski Dominik Jakubczak Mikołaj Kwiatkowski🎭

obsługa techniczna – Krystian Wołczecki

Podziękowania

Bardzo dziękujemy firmie P.P-H. IRMEK Z.P.Ch. mieszczącej się na ul. Borowskiego 1a, za udostępnienie nam na czas wydarzenia, energii elektrycznej bez której nasz występ, nie mógłby się odbyć!

Fot. Izabela Mielniczek 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *