Warsztaty tańca z Anną Debicką

Anna
Dębicka

Tancerka z bogatym doświadczeniem scenicznym. 
Karierę rozpoczęła w Cygańskim Teatrze Muzycznym Terno z Gorzowa Wielkopolskiego, pobierając nauki od solistów. Dzięki pasji i miłości do tańca z wielkim zaangażowaniem podnosiła swoje kwalifikacje. Szybko awansowała na pozycję pierwszej solistki. Tu poznała życie sceniczne, wszystkie tajniki i możliwości jakie niesie ze sobą przekaz artystyczny. Miała możliwość prezentowania umiejętności tanecznych, grała pannę młodą w spektaklu p.t. „Wesele cygańskie”. Teatr Terno umożliwił jej długoletnią współpracę z Januszem Józefowiczem przy Teatrze Buffo w cyklu spektakli „Wieczór cygański’’ oraz Piotrem Rubikiem w dziele Habitat, stworzonym z okazji 750-lecia Miasta Gorzowa. gościnnie występowała z wiodącymi zespołami Sceny cygańskiej reprezentującymi Polską i Ruską Romę oraz austriacko-niemieckich Sinti. W 2011 miała przyjemność prezentować swoje umiejętności w Filharmonii Berlińskiej, gdzie do projektu zaprosił ją Vasilij Baro wraz z Leną – cenieni artyści Ruskiej Romy. Anna podczas swoich występów doskonale sprawdza się w improwizacjach scenicznych wprowadzając na scenę atmosferę rozbawienia. Swą żywiołowością podbija serca zarówno widzów i artystów. Jako jedyna artystka reprezentująca polską Romę, corocznie jest zapraszana na Festiwale Django Rainchardta. Anna tańcem naturalnie improwizowanym, wprowadza na sceny festiwali Django barwne, impresyjne widowisko z elementami gry teatralnej, którą stosuje jako element choreografii.  

Oficjalna strona Anny Dębickiej na Facebooku oraz Youtube

Warsztaty z Anną

Bellydance dla początkujących

Taniec brzucha jest niezwykle zmysłowy, to orientalna kobiecość w każdym ruchu! To również niezwykła forma ekspresji, która na pewno wniesie w wasze życie wiele zmysłowości i pasji.

Taniec Cygański - "Senior Dance"

Szanowne Gorzowianki! Rozpoczynamy trzeci miesiąc regularnych zajęć nauki tańca cygańskiego dla Seniorów! Uczymy się, zaczynamy stepować! Jest pięknie!
Spotkania odbywają się będą w każdy czwartek od godz. 15:30 - 16:30 MIEJSCE: Body Fitness Halina Kunicka, ul.Sikorskiego 111, Gorzów Wlkp.

Taniec cygański dla początkujących

Taniec cygański… tak piękny, wolny, inspirowany pięknem duszy… inspirowany tańcem jesiennych liści na wietrze… tańcem włosów, falban spódnicy… tańcem iskier strzelających z taborowego ogniska… Taniec cygański… bogactwo emocji, elementy liryczne… subtelne uczucia…. czasem dynamiczna gra pełna ognia… Zapraszam do udziału w regularnych zajęciach nauki tańca cygańskiego!.